Referent nákupního oddělení

Popis pozice

  Do našeho týmu nákupčích hledáme komunikativního kolegu nebo kolegyni pro zajištění dodávek surovin a dalšího běžného zboží dle potřeb firmy a požadavků jednotlivých oddělení. Nákupčí v našem týmu hledá vhodné dodavatele, realizuje poptávková řízení, uzavírá objednávky a následně kontroluje správnost jejich plnění.

Náplň práce

  Administrativní činnost (smlouvy, objednávky, poptávky, nabídky)
  Aktivní komunikace s dodavateli, koordinace se skladem, propojení s výrobou

Požadavky a předpoklady

  SŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru, VŠ výhodou
  Zkušenosti v oblasti nákupu výhodou
  Dobré vyjednávací a komunikační schopnosti
  Dobrá znalost práce na PC (MS Office)
  Flexibilita, odpovědnost, práce v týmu, ochota učit se novým věcem
  Samostatnost při řešení problémů
  Znalost anglického nebo německého jazyka výhodou
  Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  Mzda 30 000 – 35 000 Kč dle zkušeností
  Půlroční firemní bonus – ročně 24 000 Kč
  Flexibilní pracovní doba
  25 dní dovolené
  Dotované stravování
  Odměny k životním a pracovním výročím
  Stabilita a zázemí nadnárodního koncernu Goldbeck

Místo výkonu práce

  Vrdy

* - jsou označené povinná pole.
Prosím, vložte výsledek matematického příkladu z tohoto obrázku. = Prosím, vložte výsledek matematického příkladu z následujícího obrázku: